خدمات

ما برای مشکلات شما ایده داریم!

به دورنمای ما اعتماد کنید!

10 سال تجربه شرکت فن آوری ریخته گری تلاشگران گلپایگان درسال 1386 فعالیت خود را با مدیریت آقای جواد رضایی درعرصه صنعت آلومینیوم آغاز نمود و با تلاش و درایت مدیران متخصص ومجرب، طی مدت کوتاهی به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان شمش های آلیاژی آلومینیوم درکشورتبدیل شد.

محصولات این شرکت در سطح کشور شناخته شده و مورد استقبال شایان قرار گرفته,این گروه به امر مشتری مداری اهمیت زیادی می دهد و کلیه محصولات این شرکت دارای بالاترین کیفیت رقابتی می باشد.

after

خدماتی که ارائه می دهیمبیش از نیازهای شماست

آنالیز شیمیایی

فلزات، آلیاژهای ریخته گری مانند آلیاژ آلومینیوم، آلیاژهای روی، آلیاژهای قلع و فولاد با استفاده از ابزارهای پیشرفته تحلیلی با مراجعه به استاندارد های استاندارد بین المللی استاندارد ) ASTM، EN، ISO، JIS GB) تحلیل می شوند.

آزمون متالوگرافی

معاینه متالوگرافی بهترین وسیله شناسایی نقص است که به نوبه خود به سرعت نقص را از بین می برد یا کاهش می دهد و هزینه های تولید و هزینه های ناشی از رد شدن را به حداقل می رساند. ضخامت پوشش محصول نیز می تواند با این روش اندازه گیری شود.

همین حالا تماس بگیرید

ذوب شمش دستمزدی

ذوب کردن به صورت دستمزدی

پلن های ارائه خدماتما همیشه مطابق نیاز شما پلن داریم

نمونه برداری و برش برای شروع بکار

--

1- به طور کلی، نقص ها کوچک هستند، در هنگام نمونه برداری باید مراقب باشید تا اطمینان حاصل شود که نقص در هنگام نمونه برداری و آماده سازی آسیب دیده یا نابود نشود. استفاده از میکروسکوپ (بزرگنمایی 3 تا X 25) همانطور که در بالا نشان داده شده کمک می کند به این انتخاب.

2- اکثر نقصها نیاز به بررسی میکروسکوپی دارند و این به یک نمونه از مقطع عرضی ریخته گری نیاز دارد. این نمونه باید به نقص نزدیک شود، اما فرایند برش نباید نقص را از بین ببرد. سپس نمونه در یک رزین یا مواد پلاستیکی قرار می گیرد. برای فعال کردن سطح نمونه باید صاف و محافظت از لبه های نمونه باشد.

انتخاب کنید

پرداخت و اچ کردن برای مرحله دوم

--

1- نمونه سوار شده سپس زمین و جلا داده می شود. سنگ زنی و پرداخت نیاز به مهارت و تجربه قابل توجهی دارد. اگر سطح صاف، تمیز و بدون خراش باقی مانده باشد، نقص در یک میکروسکوپ متالوگرافی درست نیست.

انتخاب کنید

آزمون میکرو برای مرحله سوم

--

1- نمونه های ریخته گری معمولا از بین 100 تا 500 بار برای بررسی نقص های ریخته گری یا پوشش استفاده می شوند. استفاده از این روش یک ابزار بسیار قدرتمند است زیرا ممکن است یک فرد با تجربه شناسایی نوع نقص (ها) جزئیات ساختاری که کمک می کند تا بخش هایی از فرآیند را شناسایی کنند که ممکن است مشکل را ایجاد کنند.

انتخاب کنید
responsive

ما محصولات با ارزش برای مشتریان خود تولید میکنیم

مشتریان ما همیشه خوشحال و راضی هستند!